Crunchy Sendviç

Posted on Posted in Perime, Ushqim, Vegjetarian

Bukuria e sendviçave vegjetarian qëndron në faktin se nuk e ngarkojnë ndërgjegjen edhe pasi barku mbushet plot – bile nëse përgatiten mirë janë po aq t’shijeshëm sa edhe ata me mish. Mbi t’gjitha, gatimi vegjetarian lejon shumë hapsinë për kreativitet – sepse shpesh reçetat ma të pasuna rrjedhin prej përbërësve ma të thjeshtë.

A e ke provu Crunchy Sendviçin tonë i cili bahet me kungulleshë të mbështjellun me fluska misri, speca të kuq, sallatë të gjelbërt, domate dhe bukë ciabatta? Nëse jo, atëhere duhesh patjetër!

Shihemi për drekë ♥

DeN_Food_009_Closeup

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.