D4D rifillon me sallonet e së martës | Debat

Posted on Posted in Biseda, Ngjarje

Prej fundit të shtatorit 2016 D4D ka rifillu me serinë e re të salloneve të së martes ku grupe të ndryshme të interesit diskutojnë zhvillimet aktuale socio-politike dhe ekonomike në rrafsh lokal dhe ndërkombëtar.
Nesër me 11 tetor prej orës 16.45 mbahet debati i radhës me temë Energjia apo Bujqësia?

Këto takime do të mbahen çdo të marte prej orës 16.45-19.00 në dit’ e nat’. Për ma shumë detaje mbi sallonin e së martës përcijellni aktivitetin e Facebook faqes së D4D. Nëse keni interesim të merrni pjesë, kontaktoni organizatorët.

14519867_1160409570718460_7065297273236210762_n

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.