Përgatitjet dimnore

Posted on Posted in Libra, Maca, Qen

Kopshti ynë i ri e ka ndryshu jetën e librarisë tonë – tash kemi ma shumë hapsinë, dritë dhe ma në fund e kemi mundësinë reale me eksperimentu me gjelbrim dhe bimë. Meqenëse dimri po afrohet, nuk na pëlqen ideja që ta mbyllim deri në pranverë. Andaj kemi vendosë ta mbulojmë pjesërisht n’mënyrë që ti knaqemi ndërrimit të stinëve jashtë.

Kështu që keni durim – kopshti rihapet SHUMË shpejtë!

IMG_0504

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.